אביזרי מיגון ומולטימדיה לשדרוג הרכב

אלו אביזרים מומלץ שיותקנו ברכב המודרני של שנת 2018? מדוע בלעדיהם קשה מאד להסתדר כיום ומה היתרונות מהם נהנים נהגים בעידן המודרני, מהם לא נהנו קודמיהם בשנים עברו – הודות לאותם אביזרים?

אביזרים לרכב תמיד היוו חלק בלתי נפרד מרכישתו: החל מהרדיו-קאסט של שנות השמונים ועד לרדיו דיסק של שנות האלפיים, החל ממערכת בקרת הרוורס המודרנית ועד למערכת הגנה שלמה על הרכב מפני תאונות דרכים בכל שלב בנהיגה – רכב איכותי הוא רכב מאובזר. אלא שכיום, בשנת 2018, יש לזה משנה תוקף בשל תמורות חדשות שחלו בענף אביזרי הרכב, תמורות ששינו את הנהיגה, הפכו אותה לבטוחה, וגרמו גם לאנשים שאינם זהירים מטבעם לגרום לחבריהם לחוש בטוח כשהם אוחזים בהגה. מהם אותם אביזרים ומדוע כל נהג מודרני זקוק להם?

מערכת מולטימדיה

האביזר הוותיק והידוע שהיווה תמיד את חלק ממסלול רכישת האוטו. מערכות מולטימדיה לרכב כיום מכילות אפשרויות חיבור טלפונים ניידים, רמקולים נוספים לרמקול של האוטו, ואם ישנו מסך דרך במערכת, הנוסע שיושב ליד הנהג יכול לצפות בסרטון במהלך הנהיגה ישירות מהטלפון או מאביזר אחר. מערכת מולטימדיה לרכב מכילה גם נתונים על מזג האוויר, ומספקת התרעות דרך שונות תוך כדי הנסיעה.

חיישני רוורס

מתי לאחרונה קרה לכם שנסעתם אחורה והנוסעים התפלאו "איך אתם נוסעים" וקבעו שאתם זקוקים להכוונה? אתם לא לבד. רוב הנהגים מתקשים מאד לכוון את הרכב ברוורס, במיוחד כאשר לא ניתן להסתובב ויש לחזור כלעומת שבאתם בנסיעה לאחור. חיישני רוורס מסופקים עם או בלי מסך. בגרסת המסך ניתן לראות את אחורי האוטו בזמן אמת ובגרסה בלי המסך מסופקת התרעה על גבי צג זעיר על המרחק של הרכב מהמכשול. אמצעי זה הנו אמצעי מיגון לרכב פר אקסלנס כאשר נוסעים לאחור.

מוביליי

מערכות מיגון לרכב שהתאגדו לשרת כולן את הנהג בכל שלב בנסיעה. מיגון לרכב בדמות מוביליי מספק לנהג בזמן אמת את המרחק מרכבים אחרים, מתריע מסטייה מנתיב ושומר על הנהג מפני מכשולים שהוא טרם יכול לזהות בזווית העין (בשטח המת). מערכות מיגון לרכב מסוג זה מסייעות לכל נהג להגיע למחוז חפצו בקלות ובבטחה.