העוגן – מרכז שירות מורשה 

התקשרו אלינו

077-8047332

אמנת השירות

הבטחת מרכז העוגן ללקוחותיו

מרכז שירות פורד מאזדה העוגן מבטיח ללקוחותיו מערכי טיפול ושירות ברמות המקצועיות הגבוהות ביותר, שקיפות והגינות מלאה, שימוש בחלפים מקוריים השומרים על איכות הרכב, הקפדה על בטיחות הנוסעים ומחירים הוגנים ומשתלמים ביותר.

מקצוענות

במרכז שירות מורשה העוגן לרכבי מאזדה ופורד, כל רכב מטופל תוך הקפדה מלאה על הוראות היצרן. לכן, הלקוח חוסך כסף וזמן וזוכה לשקט נפשי בעקבות הידיעה שרכבו מטופל על הצד הטוב ביותר. טיפול שוטף במרכז שירות מורשה העוגן, תוך שימוש בחלקים מקוריים שומר על איכות הרכב ועל חייו לאורך זמן ומונע בזבוז מיותר של כסף ושל זמן ללקוח.

בטיחות מלאה

בראש כל אחת ממחלקות מרכז שירות פורד מאזדה העוגן עומד מנהל מקצועי, ותיק ומנוסה שפועל על פי אמות המידה המקצועיות ביותר ומוודא שהעבודה מתבצעת על פי הנהלים וברמות טיפול ושירות האיכותיות ביותר. כל רכב, בתום הטיפול, נבדק על ידי בוחן רכב כדי להבטיח שכל התקלות תוקנו לחלוטין, שהלקוח שבע רצון ושהרכב חוזר לכביש בבטיחות מלאה.

ניהול מקצועי

תפקידו של המנהל המקצועי במרכז שירות פורד מאזדה העוגן הוא לדאוג שכל עובד מבצע בצורה המקצועית ביותר את הטיפול והתיקון ברכב. באחריותו של המנהל לוודא מתחילת התהליך ועד סופו – שהרכב יטופל ויתוקן על פי הוראות יצרן בלבד. כמו כן, המנהל המקצועי מחויב ליידע את הלקוח על תקלות נוספות או/ו רכיבים לא תקינים ברכב.

בסיום הטיפול/התיקון, מתבצעת בדיקת בטיחות נוספת על ידי בוחן רכב מקצועי כדי להבטיח את שלמות הטיפול והבטיחות של הרכב.

מכשור, מחשוב וחלקים

במרכז שירות פורד מאזדה העוגן נשעה שימוש באמצעי מחשוב וציוד ייעודיים מקוריים של היצרנים עצמם, לכן איכות הטיפולים היא ברמת היצרן וכוללת אחריות על כל תיקון וטיפול.

במרכז שירות פורד מאזדה העוגן נעשה שימוש בציוד ובמכשור חדשני ומתקדם טכנולוגית, תוך עמידה בסטנדרטים בינלאומיים של היצרן בחו"ל. רכבי הלקוחות מטופלים בחלקים מקוריים השומרים על איכות הרכב וכוללים אחריות מלאה.

 

מרכז שירות פורד מאזדה העוגן מעניק אחריות על כל הטיפולים והתיקונים

 

המשאב האנושי

התפיסה המובילה את התנהלות העבודה במרכז שירות פורד מאזדה העוגן היא שהדרך לשביעות רצון הלקוחות עוברת דרך עובדים מקצועיים ושבי רצון. צוותי העובדים במרכז זוכים לתנאי עבודה מעולים, משתתפים בהשתלמויות והדרכות מקצועיות ונהנים מסביבת עבודה איכותית הדואגת לרווחתם ולנוחיותם. השירות אינו רק מסור ומקצועי, הוא גם מגיע עם חיוך אמיתי.

ליווי הלקוח

מרגע כניסתו של הלקוח למרכז שירות פורד מאזדה העוגן, הוא מלווה על ידי נציג שירות של המרכז. נציג השירות מלווה את הלקוח בכל שלב ושלב בתהליך, מתחילתו ועד סופו, כדי להבטיח שהלקוח מקבל מענה לבקשותיו ולצרכיו. נציג השירות אחראי להציג בפני הלקוח את כל אפשרויות הטיפול, המשמעויות שלהן והתמחור בהתאם כדי שהלקוח יוכל לקבל בעצמו את ההחלטה היעילה והנכונה ביותר עבורו ועבור רכבו. נציג השירות מהווה איש קשר בין הלקוח למרכז שירות פורד מאזדה העוגן העוגן, בכל שלב בטיפול וגם לאחריו, ובמסגרת תפקידו זה הוא נותן מענה לכל בעיה ולכל צורך.

נציג השירות עומד לרשות הלקוח בהתנהלות אל מול חברת הביטוח, במקרה של תאונה ותביעה, בהפעלת שמאי, בטיפול ברכב נפגע צד ג' ואף בסיוע משפטי – במקצועיות ובמהירות הגבוהה ביותר!

מרכז שירות פורד מאזדה העוגן מייצג אך ורק את הלקוח ומתוקף כך דואג לאינטרס ולשביעות רצונו בלבד- עם שירות איכותי תוך שימוש בחלקים הטובים ביותר !

קיצור בזמן ההמתנה היקר של הלקוח

ההתמחות ברכבי מאזדה ופורד, הטכנולוגיות המתקדמות, יעילות התפעול ומערכת השירות המפותחת – כל אלה מקצרים משמעותית את זמנו היקר של הלקוח. בהשוואה למרכזי שירות אחרים, במרכז שירות העוגן הלקוח ממתין זמן קצר יחסית, שכן כל הציוד, חלקי החילוף והידע המקצועי קיימים בכל זמן נתון.

אבחון תקלות ובדיקות מיוחדות

טכנולוגיית האבחון החדישה והמתקדמת של מרכז שירות פורד מאזדה העוגן מאפשרת ביצוע בדיקות שגרתיות ותקופתיות במהירות גבוהה, המקצרת את זמן ההמתנה של הלקוח.

 

חינם לשירותך- בדיקת חורף ובדיקת קיץ!

 

שירות 24 שעות ביממה

במקרה של תאונה או צורך בתיקון דחוף, הלקוח יכול להשאיר את הרכב במרכז שירות פורד מאזדה העוגן או להביאו באמצעות גרר, בכל שעה, גם בשעות הקטנות של הלילה. הרכב נשמר בעת הלילה בחניה מאובטחת ומצולמת, ומקבל טיפול מיידי בבוקר שלמחרת.

מחירים הוגנים ומשתלמים

הסברה הרווחת בארץ, לפיה המחירים במרכזי שירות מורשים יקרים יותר ממוסך רגיל – אינה מדוייקת. מרכז שירות פורד מאזדה העוגן מצליח להתחרות ברמות המחיר של כל מוסך אחר, כאשר הטיפול הניתן בו מקצועי, מהיר ויעיל יותר.

חשוב להדגיש, כי העובדה שהטיפול במוסך מורשה פועל על פי ידע מקצועי, מכשור מתקדם, חלקים מקוריים ונהלי עבודה של היצרן, עשויה להשתלם כלכלית עבור הלקוח: זמן עבודה קצר, סיכוי נמוך מאוד לתיקון לקוי וחלקים מקוריים שעלותם, לעיתים, פחותה מחלקים חליפיים.

שקיפות מלאה

כל שלב בתהליך העבודה במרכז שירות פורד מאזדה העוגן שקוף לגמרי ונתון לבחירתו של הלקוח. הלקוחות אינם מופתעים ממחירים מנופחים ועלויות לא ברורות. בשל העובדה שמרכז שירות העוגן הינו מוסך מורשה של דלק מוטורס, במקרים רבים מתגלה שהתיקונים פטורים מתשלום מכיוון שהיצרן מעניק עליהם אחריות לשנים ארוכות מעבר לתקופת האחריות הכללית על הרכב. במוסך אחר, סביר להניח שיגבו כסף רב מהלקוח על טיפולים אלה.

נגישות

לתיאום טיפול