דיאגנוסטיקה ממוחשבת – תהליך ממוחשב מהיר לאבחון תקלות רכב

תיקון רכבים בשיטת דיאגנוסטיקה ממוחשבת פוטר המון בעיות גם למוסך וגם לבעל הרכב. המוסך זוכה להגביר את יעילותו, לתקן יותר רכבים בפחות זמן ולהצדיק את קיומה של הסדנא בה הוא מתקן. הלקוח זוכה לתיקונים בזמנים מאד מהירים ובמחירים הרבה יותר נמוכים ממה שהיה משלם במוסך שלא עובד עם דיאגנוסטיקה ממוחשבת. מהי דיאגנוסטיקה ממוחשבת ומדוע היא כה חשובה?

מחשב זעיר שבוחן את הרכב ומאתר את כל התקלות בו

גם אם הגשתם רכב למוסך והתלוננתם על תקלה X, דיאגנוסטיקה ממוחשבת לא תסתפק רק בה, אלא תמצא גם תקלות שהיו סמויות מהעיניים שלכם. המוסכניק יקבל מיד דו"ח עם כל התקלות שנמצאות במכונית שלכם ויפעל לתיקון התקלות באופן יעיל הרבה יותר ממה שהיה עושה אם היה צריך לאתר ידנית. באיתור ממוחשבת לא רק שהמוסכניק יודע שישנה תקלה, הוא יודע מהי מידת החומרה שלה ואלו מינונים של חומרים ופעולות מכניות נדרשים ונדרשות לעשייה על מנת להביא לתיקון מדויק של כלי הרכב.

עבודה איכותית של כל סדנת מוסך

התבססות על דיאגנוסטיקה ממוחשבת לא רק תספק לכם רכב מתוקן, אלא תבטיח שהוא יהיה יציב מאין כמוהו ויהיה נוח במיוחד לתפעול ולנסיעה. דיאגנוסטיקה ממוחשבת מביאה לרמה אופטימלית ממש בכל סוג של תיקון אשר יש לבצעו. בכך, היא מבטיחה כי כל רכב שייכנס לסדנא גם "יבלה" שם זמן מועט יחסית וגם יוחזר לבעליו כשהוא לא פחות ממושלם.

קיצור תהליכי תיקון הלכה למעשה

עם דיאגנוסטיקה ממוחשבת, עובד המוסך לו מסרתם את האוטו יודע בדיוק מה לעשות בתיקונים שלו, ולא רק מודע לנוכחותה של התקלה ברכב. כשהעובד ניגש לתיקון עם תסריט ידוע מראש והוא אינו צריך לאלתר או לנסות שום דבר, התיקון פשוט מתקצר. בעבר, כשמוסכניק היה מאתר תקלה באופן מכני ללא עזרה ממוחשבת, הוא היה צריך לנסות הרבה מאד שיטות תיקון עד למציאת זו שבאמת עובדת. עם דיאגנוסטיקה ממוחשבת המוסכניק גם יודע במידי על התקלה, גם מבין את עוצמת החומרה שלה וגם יודע מה עליו לעשות על מנת להשיב את הרכב על כנו. בכך, הצעות מחיר ללקוחות מתקבלות מהר, ואם הלקוח מחליט לשלם אותן, התיקונים גם נעשים כמעט ללא עיכוב.

מוסך העוגן מתמחה בכל סוגי תיקוני הרכב

במוסך העוגן מוטמעת שיטת האבחון דיאגנוסטיקה ממוחשבת. באמצעותה, העובדים של המוסך מתחקים מהר אחר התקלות ויודעים בדיוק מה עליהם לעשות בשביל להחזיר את הרכב לכשירות מלאה. המוסך מבצע גם תיקונים מקומיים וגם טיפולים שלמים לרכב בכל התחומים. פנו אל מוסך העוגן לקבלת עבודה מקצועית באמת ושירות אדיב מעל ומעבר.