העוגן – מרכז שירות מורשה 

התקשרו אלינו

077-8047332

כיוון פרונט

מרכז שרות ״העוגן״ מחוייבים למקצוענות!

כיוון פרונט (כיוון זוויות ההיגוי)

אחראי על הזווית המדויקת בה יפגוש הצמיג את הכביש. כיוון זוויות ההיגוי עשוי להיפגם כתוצאה מכניסה לבור, מהמורה חזקה ועוד. מי שקובע את כיוון זוויות ההיגוי הוא יצרן הרכב. חשוב לעשות כיוון פרונט כי כאשר כיוון זוויות ההיגוי אינו תקין, תיווצר בצמיגים שחיקה מוגזמת ולא אחידה אשר תגרום לאי נוחות בנסיעה ולקיצור משמעותי של חיי הצמיג. יש לבצע כיוון פרונט ( כיוון זוויות היגוי ) לפחות פעם בשנה כדי לשמור על הבטיחות של הרכב ושל הנוסעים.

 

בולמי הזעזועים ברכב ותפקידם:

תפקידם העיקרי של בולמי הזעזועים הוא להבטיח את היצמדות צמיגי הרכב לכביש בזמן נסיעה. בולמי זעזועים לא תקינים עלולים לפגום בין היתר במרחק בלימת החירום של הרכב, ביציבות הרכב בסיבובים, בנוחות הנסיעה ולגרום לשחיקת צמיגים מהירה.

איזון גלגלים:

כאשר מורגשות רעידות של הרכב בזמן נהיגה למרות שמצבו המכאני של הרכב תקין מבחינת זוויות היגוי, בולמי זעזועים, אופנים, לחץ ניפוח, מכלולים נעים (כגון ציריות ומסבי גלגל), הסיבה נובעת מחוסר איזון של הגלגלים. האיזון מושג על ידי שימוש במכונת איזון והתקנת משקולות תואמות על החישוק.

מרכז שרות "העוגן" מורשה מטעם "דלק" מוטורס מציב סטנדרט חדש בענף הצמיגים וכיווני פרונט. בעזרת ציוד ממוחשב מתקדם וייחודי ,מציב מרכז שרות " העוגן" סטנדרט מקצועי איכותי, מהמתקדמים בארץ המבטיח רמת בטיחות אופטימאלית למערכות הבטיחות במכוניתך. מרכז שרות העוגן שם לעצמו מטרה להעלות את רמת המודעות בקרב לקוחותיו לחשיבות בדיקת זוויות הגלגלים והטיפול בצמיגים, בכדי להבטיח נסיעה בטוחה ולשמור על איכות הסביבה.

במרכז שרות "העוגן" תחווה קנייה ושירות ייחודי הכולל בדיקת פרונט וצמיגים , התאמת הצמיגים האופטימאליים לצרכיך באמצעות סימולציה ממחושבת. אנו מייחסים חשיבות עליונה לתקינותן של המערכות המשרתות את הצמיג: בלמים, בולמי זעזועים וכיוון גלגלים, ולכן נבצע עבורך ללא כל תשלום בדיקת בטיחות למערכות אלה. כמו כן, נעניק לך חבילת הטבות ייחודית ומקיפה, שתבטיח שמירה על הצמיגים על בטיחותם לאורך זמן ותחסוך לך דאגות והוצאות מיותרות. מרכז שרות "העוגן" מציב סטנדרט חדש ,במקצועיות, בשרות , במראה ובמתן ערך מוסף ללקוח.

בשנים האחרונות עוברות מערכות הרכב התפתחות טכנולוגית רבה, שמביאה להגברת הבטיחות, לחסכון בדלק ולהפחתה בפליטת מזהמים. החידושים הטכנולוגיים בתחום אינם פוסחים על המערכות הקשורות בצמיגים. מרכז שרות העוגן מפעיל מערכות ממוחשבות ועושה שימוש בציוד מתקדם בכדי להעניק לך ולמכוניתך טיפול כולל ומלא בבדיקה וכיוון זוויות הגלגלים לרבות בצמיגים ובמערכות התומכות, בדגש על ההיבט הבטיחותי, על חסכון בדלק ועל שמירה על הצמיג לאורך זמן.

 

מרכז שרות "העוגן" 

מחויב לשמירה על איכות הסביבה ובשל כך מנופחים כל הצמיגים הנמכרים ברשת בחנקן,

דבר המסייע להארכת חיי הצמיג, חיסכון בדלק ובירידה בפליטת מזהמים.

נגן וידאו
נגן וידאו
נגישות

לתיאום טיפול