העוגן – מרכז שירות מורשה 

התקשרו אלינו

077-8047332

פחחות וצבע

מחזירים לרכב את הצבע ללחיים... עם אחריות של שנתיים

לפעמים הרכב ניזוק מסיבה כזו או אחרת, וכדי להחזיר את הרכב למצבו הראשוני, במרכז שירות העוגן של מאזדה ופורד יודעים לקחת כל רכב חבוט ולהחזיר אותו למצבו הקודם (לפני התאונה או הפגיעה) כשהסוד טמון בחומרים ובטכנולוגיות ששימשו את הרכב בתהליכי הייצור בהם עושה המרכז שימוש בשילוב ידע וניסיון רב. שלא כמו בכל מרכזי השירות לרכב בארץ – 

בעוגן קהל לקוחות המרכז נהנים משנתיים אחריות מלאה על כל תיקוני הצבע והפחחות בכפוף להוראות היצרן.

ציוד ייחודי לטיפול איכותי – למרכז שירות העוגן ציוד ייעודי וייחודי מהמתקדמים שיש בתחום הכולל מכשור ליישור שילדות ותנורי צבע מיוחדים לטיפול איכותי ומקצועי הנותן מענה שלם ומושלם לכל פגיעה ברכב.

מרכז שירות העוגן מבין היטב את הטלטלה שעובר הלקוח בעת פגיעה ברכבו והטיפול האישי וליווי הלקוח בתהליך נמצאים בראש סדר העדיפויות של החברה.  לכל לקוח מוצמד יועץ המלווה את הלקוח, עונה על שאלות, מייצג אותו מול חברות הביטוח, מנהל עבורו את המשא ומתן, דואג לטיפול שוטף בכל הנוגע ל צד ג' והפעלת שמאי. יועץ השירות אף נכון לספק עבור הלקוח ייצוג משפטי במידת הצורך.

למרות הדעה הרווחת כי שימוש בחלפים מקוריים עולים הרבה יותר ללקוח, במרכז שירות העוגן דואגים שעלויות התיקון הגבוהות יוחזרו ללקוח מחברות הביטוח כאשר ללקוח יוענק סיוע בהשתתפות עצמית וכך ישלם רק סכום מינימאלי מול חברות הביטוח.

נגן וידאו
נגישות

לתיאום טיפול