פחחות וצבע לשדרוג הרכב

נושא זה ודאי מוכר לכם מתחום תאונות הדרכים, התנגשויות בין רכבים, או תאונות של אדם אחד בעת סטייה מנתיב, והתנגשות במכשולי הדרך. התסכול שחש נהג שיודע שהצבע באוטו התקלף, החלק החיצוני נשרט או אפילו התקמט והאוטו, במילים עדינות, לא נראה כמו שהוא היה, ידוע ומוכר. הנהג נדרש להסביר לחברת הביטוח שהדברים לא נגרמו באשמתו ולא הייתה ברירה אחרת, וזאת על מנת לא לשאת בעלויות ובהעלאת הפרמיה בעתיד. במוסך מקצועי מספקים לנהג את כל השירות שהוא צריך בעת מצב שכזה: צביעה, יישור חלקים מקומטים בפחחות, וסיוע במידת האפשר בייצוג מול חברת הביטוח על מנת לנמק את מקרה המבחן.

תיקון צביעה

תיקון הצביעה נעשה עם חומר הצבע המקורי של הרכיב שניזוק. בדרך זו אתם גם מונעים דהייה נוספת באותו אזור וגם שומרים לטווח ארוך על עבודת המוסך העתידית כחדשה. תיקון צביעה הוא תהליך מוכר וידוע בעולם פחחות רכב. חידוש צבע לרכב נעשה על ידי מכשור צביעה מקצועי המיועד לצביעת החלק החיצוני. הצביעה במוסך מקצועי צריכה להוביל לתוצאה כמו במצב שלפני התאונה או ההתנגשות.

תיקוני פחחות

זיהוי בעיות פחחות, פח שהתקמט ושריטות. תיקון הבעיות באמצעות יישור ומילוי. במידת הצורך, אם חלק מסוים יצא מכלל שימוש ונמצא טוטלוס הוא יוחלף בחלק אחר, זהה לו לחלוטין. תיקוני פחחות ייעשו תמיד על פי נורמות עבודה מקצועיות המצביעות על כך שבתום העבודה הרכב שקיבלתם הוא שיתקבל, כמו חדש, ללא כל שינוי.

ייצוג מול חברת הביטוח

כשחברת הביטוח תקבל מכם את חוות הדעת של המוסך ואת הצעת המחיר שלו – יהיה לה מה לומר לכם. לרוב, היא תלחץ עליכם לא להשתמש בחלפים מקוריים כי זה יקר ויש חלפים שעושים את אותה עבודה. ברוב המקרים זה לא נכון, ורק חלפים מקוריים מביאים את הרכב ל- 100% בטיחות. המוסך בו הרכב שלכם מטופל צריך לשלוח נציגים שישוחחו עם הביטוח בשמכם וידאגו שהתיקונים המקוריים בלבד הם שיתבצעו, ללא ספיגת עלויות עתידית מצדכם כלקוחות.  פחחות וצבע לרכב, תיקוני חלקים חיצוניים שהתעקמו וכד' הן משימות שחשוב לבצע על הצד הטוב ביותר עבורכם גם אם זה כולל מחיר מקורי יקר. רק כך תוכלו להבטיח רכב תקין ובטוח לשימוש בעתיד.