שדרוג הרכב – הדברים הקטנים שהופכים את הרכב שלכם לגדול באמת

את הרכב משדרגים במוסך מומחים! שדרוג הרכב מוסיף לו המון וגורם לכם כנהגים לחוש סיפוק גדול יותר מאי פעם כאשר תיכנסו לנהוג בו. גם ליושבים לידכם או מאחוריכם יהיה תענוג צרוף לבלות באוטו שלכם. שדרוג הרכב מתבסס על מספר פעולות בתחומים שונים שיעשו מהרכב שלכם פנינה של ממש.

עבודות צבע

עבודות לצביעת הרכב שלכם. בואו לצבוע את הרכב ולהחזיר לו גוון מלא. סימני פחחות ושריטות ייעלמו כליל ואתם תקבלו רכב חדש, נוצץ ומבריק – ממש כמו זה שקיבלתם כשקניתם אותו כרכב חדש. הרכב שנקנה אינו חדש אל יד שנייה? במוסך מומחים יצבעו לכם אותו ברמת גימור של רכב חדש, תוך העלמת שריטות ובעיות פחחות בולטות.

שדרוג המולטימדיה

במסגרת שדרוג הרכב – לקוחות רבים נוהים אחר שדרוג מערכת המולטימדיה שלהם. בואו להתחדש בסט רדיו דיסק חדש ומשוכלל, להטמיע מגברים ורמקולים לרכב בעוצמה חסרת תקדים ועם אפשרויות וויסות טובות ומשוכללות של הסאונד ממש כמו באולפן, וליהנות מיציאות איכותיות ואקטואליות כמו USB, AUX וכרטיסי זיכרון. בואו להפוך את המולטימדיה בתוך הרכב שלכם לקונסולה מהנה, מרתקת ומענגת שתסב הנאה גם לכם לגם לנוסעים בחברתכם.

מערכות מיגון

בואו הלסדיר התקנה של מערכות מיגון ברכב שלכם. מערכות מיגון אלה ייקחו את הרכב שלכם למעלה הבאה בתחום השמירה והבטיחות: התקנת אימובילייזר קל לתפעול, התקנת אזעקה, שיפור מנגנון חשמלי לפתיחת הרכב (אם קיים, ואתם חשים שהוא אטי ומקרטע), ועוד. מערכות מיגון הן מערכות נדרשות במסגרת שדרוג הרכב ממש לכל דעה. פריצות לרכבים הן ממש דבר שבשגרה בארץ, ולכן איפה שאתם חונים אתם צריכים להיות מוכנים. אמצעים כמו מערכות מיגון לרכב מספקים לו ביטחון ועל כן מספקים לכם וודאות גמורה למדי לגבי בטיחותו.

שדרוג הרכב במוסך העוגן – כי השמיים מזמן כבר אינם הגבול

במוסך העוגן תוכלו לפגוש את כל מה שאתם צריכים בשביל לספק לעצמכם רכב משודרג: מערכות שמע משוכללות כולל הגברה, מערכות מיגון על הרכב כמו אזעקות ואימובילייזרים משוכללים, ויש גם עבודות תיקוני צבע עקב בעיות פחחות. את כל אלו יעשו עבורכם עובדי מוסך העוגן במסירות ויגישו לכם כלי רכב שלא הכרתם!