שדרוג הרכב – שיפורים שיגרמו לכם ליהנות בנסיעה

אחד הנושאים החשובים במוסך שלכם הוא היכולת שלו לשדרג את רכבכם. מוסך אינו רק מקום לביצוע תיקוני רכב. הוא צריך להיות סדנא בה עושים כל עבודה בכלי הרכב שלכם, כולל שדרוגים. כיצד ניתן לשדרג רכב, ומהי התמורה המעשית לנהג אחרי שכלי תחבורתו עובר שדרוג?

שיפורים בתחום הפחחות

היות ואנו עוסקים בשדרוג הרכב, אין כוונתנו לבעיות פחחות קשות אלא בעיקר לבעיות בשכבה החיצונית של הרכב: התקלפות צבע עקב חנייה במקום לא סימפטי, דהייה, פסים שחורים של קילוף בחלק מהשלדה, וכד'. בבעיות הללו מטפלים עובדי מוסך מסורים המתמחים בנושא שדרוג הרכב. הם נעזרים בצבע המקורי שלו ומשלימים את החסר תוך העלמת שריטות וכתמים של דהיית צבע קומפלט. הרכב שלכם יחזור להיות חלק ממש כביום רכישתו (אם נרכש מסדנת רכבים חדשים).

שיפורים בתחום השמע

החליפו את הרדיו שלכם במערכת שמע משוכללת הכוללת רדיו דיסק, בלוטוס, יציאות פיזיות כמו UAX ו- USB עם אפשרות להטעין טלפונים ניידים ולשים כרטיס זיכרון. בנוסף, ניתן לשפר את הרמקולים ולהתקין רמקולי אוטו משפרי ביצועים המספקים סאונד צלול ובעל נפח מלא בהרבה מזה של הסאונד במערכת השמע המקורית. שיפורים אלו גם משכללים את מערכת ההגברה וגם משביחים את הסאונד שתפיקו ממנה באוטו הלכה למעשה.

שיפורים בתחום המיגון

התקנת אימובילייזר, התקנת אזעקה חדשה, והתקנה של כל אביזר אחר אשר יוביל לתוצאת שדרוג הרכב. שיפורים אלו יבטיחו כי הרכב שלכם יהיה מוגן תמיד, קשה לפריצה ומבריח את אלו שחושבים לעשות כן. ברכבים רבים כיום אין בכלל אזעקה וההנעה לאחר החדירה נעשית עניין קל מאד גם לפורצים מתחילים. לכן, מאד חשוב להבטיח כי רכיבי ההגנה ההרמטיים ביותר הם שמוטמעים ברכב שלכם.

מוסך העוגן – ביצוע עבודות שדרוג מלאות לרכב שלכם

מוסך העוגן מבצע את כל עבודות שדרוג הרכב עבור הנהג. המוסך מספק לכם תוצאת עבודה חסרת פשרות אשר מעידה על רכב שתענוג של ממש לשהות בו. רכב כזה יכול להיות של כל נהג שמחליט לשדרג. קחו בחשבון שגם אם הרכב תקין, המוסך תמיד יכול להמליץ על הפתרונות הטובים ביותר בתחומי ההגנה והמולטימדיה ועל הדרך לספק לכם עבודות צביעת אוטו מהמשובחות ביותר.