העוגן – מרכז שירות מורשה 

התקשרו אלינו

077-8047332

המלצות ומכתבי תודה

לקוחות ממליצים עלינו

רוצה גם להיות לקוח מרוצה?

מטפלים במוסך מעל ל15 שנים. מוסך העוגן הינו מוסך מקצועי, אמין, הגון ועם תודעת שירות ברמה גבוהה, באיזור השרון ובכלל בארץ אין לי התלבטות לאן להכנס למוסך.
רמת הידע שישנו בגדר המוסך הינה גבוהה, ויש לי בטחון רב כשהאוטו יוצא מהמוסך שהוא מוכן ללא פשרות. תמיד בסבר פנים יפות, תמיד מה שמסכמים, בלי הפתעות דרסטיות, תמיד לטובתי (הצרכן) תוך שיקוף השיקולים.
אחזור לשם ככל שאדרש, בעיני מעטים המקומית שעוד נשארו כאלה. ממליץ בחום.

יניב ספיר

שלום רב, ברצוני להביע את הערכתי הכנה למרכז שירות העוגן של מאזדה, פורד. הכנסתי את רכבי לטיפול עקב בעיה טכנית ולשמחתי נחפשתי לשרות אמין, אדיב, יעיל ומקצועי- כמובן ששילמתי מה שצריך אך באמת שיש תמורה בעד האגרה.
בחודש מרץ נאלצתי שוב להכניס את רכבי לטיפול עקב בעיה בצינור המים שהתפוצץ וכמובן שגם על שרות זה צריך לשלם, רק שלי זה קצת לא הסתדר מבחינה כלכלית, להפתעתי מעבר למה שכבר ידעתי, גיליתי רגישות, הבנה, סבלנות ואנושיות מעבר למצופה.... אי אפשר שלא להודות לצוות העובדים ולהם אני מודה מעמקי ליבי

בועז אבשלום

רציתי להגיד שהייתה לי חוויה נהדרת קיבלתי יחס טוב שרות מקצועי ברמה אחרת שאלתי מלא שאלות וקיבלתי הסבר על הכל .. תודה לצוות מספר אחד ולמנהל דודו

Miran Samsung

תודה רבה לאיציק נעים הליכות, מנומס, שירות מעולה אמינות הגינות הצליח לתקן הכל בזמן קצר.
תודה רבה לכם על הכל אחזור רק אליכם.

יעל שדמן

ברצוני להמליץ על מוסך העוגן בנתניה על הטיפול המקצועי והמסור, היחס האדיב והשירותי של אלינור המקסימה ושאר הצוות, בכל פעם פנייתי מטופלת על הצד הטוב ביותר, הטיפול נעשה בצורה מאוד מקצועית, ללא המתנה מרובה, ממליצה מאוד !!!

אביבית מזוז

המוסך מעולה מקצועי ובעלי מקצוע מצוינים.
נקי, מסודר ויש לקוות שמוסכים אחרים ילמדו ילכו בעקבות מוסך מוצלח זה.
תודה!

אילן קריאף

שירות מעולה אמין ומהיר מנהל המוסך איציק מסביר פנים טיפל בי במסירות רבה.
שמוליק מנהל העבודה אדם מקסים ולא הרפה עד שנפתרה התקלה תודה לכם!!!

אדיר בצלאל

רוצה להודות לכם על חווית לקוח מרשימה האמת ששנים היה לי רכב ממשלתי ולא הכרתי את חווית המוסכים רק מהעבר הרחוק הייתם הפתעה טובה עבורי.
תודה!

איקו חסון
נגישות

לתיאום טיפול